Kontakt

PreFast Sverige AB

Industrivägen 13

294 39 Sölvesborg

Växel: 0456-69 93 00

offert@prefast.se

 

Vi på PreFast väljer även i år att istället för julkort och julgåvor skänka ett bidrag till Cancerfonden.

På detta sätt bidrar vi alla till en bättre värld.

God Jul & Gott Nytt År.

Vi håller vårt kontor och produktion stängd över kommande jul- och nyårshelger, 23/12 – 6/1.

Stefan Nilsson
VD
stefan@prefast.se
Växel: 0456-69 93 00

Martin Björck
Produktionsledare & Logistik
martin@prefast.se
0456-69 93 08

Majed Edris
Konstruktion & Försäljning
majed.edris@prefast.se
0456-69 93 05

Julia Bremberg
Ekonomi & Administration
julia@prefast.se
0456-69 93 09

Mikael Larsson
Marknads- & projektchef
mikael@prefast.se
0456-69 93 07

Jacob Nilsson
Konstruktion & Försäljning
jacob2@prefast.se
0456-69 93 03