Kontakt

PreFast Sverige AB

Industrivägen 13
294 39 Sölvesborg

Växel: 0456-69 93 00

ekonomi@prefast.se

offert@prefast.se

Vi på PreFast väljer även i år att istället för julkort och julgåvor skänka ett bidrag till Cancerfonden. På detta sätt bidrar vi alla till en bättre värld.

God Jul & Gott Nytt År.

Vi håller vårt kontor och produktion stängt över kommande jul- och nyårshelger,  från klocka 12.00 23/12  till och med 1/1.

Stefan Nilsson
VD
stefan@prefast.se
Växel: 0456-69 93 00

Ulf Larsson
Produktionschef
ulf@prefast.se
0733-46 69 06

Julia Bremberg
Ekonomi & Administration
julia@prefast.se
0456-69 93 09

Majed Edris
Konstruktion & Försäljning
majed@prefast.se
0456-69 93 05

Jacob Nilsson
Konstruktion & Försäljning
jacob2@prefast.se
0456-69 93 03

Molle
Mood Manager
molle@prefast.se
Tel 0456-vov-vov

Olle Andersson
Konstruktion &
Försäljning
olle@prefast.se
0733-24 42 79

Mohammed Abudaqqa
Konstruktion & Försäljning
mohammed@prefast.se
0456-69 93 00

Carl Larsson
Beredning
0456-69 93 00

Victor Herdmo
Konstruktion &
Försäljning
victor@prefast.se
0456-69 93 07

Per Grönqvist
Lager & logistik
per@prefast.se
0456-69 93 08